Roldeco - logo

phone sklep internetowy roldeco
 

Rolety wewnętrzne

Rolety przyszybowe łączą elegancki wygląd i niezawodne działanie. Mechanizm rolety schowany jest w kasetce montowanej do skrzydła okna. Materiał prowadzony jest zazwyczaj w prowadnicach, których kolor podobnie jak kolor puszki można dopasować do materiału. Istnieje możliwość wykonania mechanizmu drewnopodobnego, który idealnie wkomponuje się w ramę okienną okien drewnianych. Rolety przyszybowe ograniczają do minimum przenikalność światła do wnętrza pomieszczenia.

 

______ Rosa

______ Rubin

______ Vegas PCV

______ Prima

______ Fantazja

Rolety dzień i noc to system idealny dla wymagającego Klienta, w których dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Roleta montowana jest na skrzydle okna (do listew przyszybowych), przyklejana do ramy okiennej bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w okno. Idealnie pasuje do okien PCV, aluminiowych i drewnianych. Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewnione jest stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet przy uchylonym oknie.

 

______ Zonda Rubin

______ Zonda Basic

______ Zonda Grande

______ Magna

______ Coda

______ Treo

______ Infinity

Rolety wolnowiszące to obecnie najbardziej popularny i praktyczny system osłonowy okien. Wykonane są z tkanin impregnowanych, o szerokiej gamie kolorów i wzorów. Mogą być mocowane do ściany, sufitu lub za pomocą specjalnych uchwytów do ramy okiennej. Możliwe jest mocowanie bezinwazyjne, nienaruszające struktury okna. Rolety zaopatrzone są w mechanizm łańcuszkowy lub sprężynowy. Dodatkowym elementem dekoracyjnym może być eleganckie zakończenie rolety falbaną. Stanowią doskonałą ochronne przeciwsłoneczną i wyglądają efektownie zarówno w domu jak w biurze.

 

______ RM25

______ A32

______ Vegas Mini

______ Luiza

______ Roma

Rolety ekskluzywne to m.in. rolety wolnowiszące oraz sterowane elektrycznie, których atutami oprócz możliwości technicznych do realizacji dużych gabarytów, są ozdobne elementy systemu.

 

______ Exclusive

______ Comfort

______Chcesz wiedzieć więcej?

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, w sprawach wycen i pomiarów.
Pomiar i montaż na terenie Nowego Sącza i okolic GRATIS!

Imię / Nazwisko
Telefon
Adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę ROLDECO, jako administratora danych.

______Nasze produkty